Eskişehir Valiliği
Eskişehir Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
Eskişehir Valiliği
Eskişehir Valiliği
* Eğitim Sunumları

Valiliğimiz koordinasyonunda, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğümüz ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan “Sıfır Atık- Geleceğe Değer Kattık Eğitimleri Projesi Protokolü”nün ilk basamağı olan “Sıfır Atık Geleceğe Değer Kattık Projesi Eğiticilerin Eğitimi” programı 03.04.2019 tarihinde, Hacı Süleyman Çakır Kız Anadolu Lisesi’nde, Odunpazarı İlçesi’nde yer alan okulların yöneticileri ile öğretmenlerine verilen seminerle başlamıştır. Daha sonra, 04.04.2019 tarihinde Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde Tepebaşı ilçesinde yer alan okulların ve 05.04.2019  tarihinde Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde diğer tüm ilçelerimizde yer alan okulların okulların yöneticileri ile öğretmenlerine "Eğiticilerin Eğitimi" programı düzenlenerek eğitimler tamamlanmıştır.

 

OKUL ÖNCESİ EĞİTİM KURUMLARI

 

Okul öncesi eğitim veren kurumların kullanabileceği eğitim sunumu için tıklayınız. 


 

NOT: Okul öncesi eğitim veren kurumlarımız, indirecekleri sunum içerisinde, çocukların yaş seviyesine göre azaltmalar (sadeleştirme, kelime değişikliği vb.) ya da ilaveler (görsel ilavesi, konu detayı vb.) yapabilirler. Sunumlardaki, kurum ve Sıfır Atık logoları her slayatta görünmelidir.

 

 

İLK - ORTA KADEMELİ EĞİTİM KURUMLARI

 

İlk ve orta kademeli eğitim kurumlarının kullanabileceği eğitim sunumu için tıklayınız. 

 

 

LİSE VE DENGİ KADEMELİ EĞİTİM KURUMLARI

 

Lise ve dengi kademeli (halk eğitim merkezi vb.) eğitim kurumlarının kullanabileceği eğitim sunumu için tıklayınız. 

 

 

Bakanlığımızca düzenlenen Sıfır Atık Yarışması hakkındaki tüm detaylara ulaşmak için aşağıda yer alan adresi kullanabilirsiniz.

 

http://www.sifiratikyarismasi.com 

 

Yarışma Afişi (ilk ve orta) - Yarışma Afişi (lise)